Zico: O kupayı istiyorum

F.Bahçe Teknik Direktörü Arthur Zico, sarı-lacivertli futbolcularla dün yaptığı toplantıda Antalya Cup’taki maçların kesinlikle hafife alınmaması gerektiğini bildirdi.

Brezilyalı hoca oyuncularına yaptığı konuşmada şunları söyledi: “F.Bahçe’nin 100. yılında, katıldığımız özel bir turnuva bile olsa, bütün kupaların kazanılmasını istiyorum.”

Ligin ikinci yarısında çıkacağımız zorlu karşılaşmalar öncesi bu kupa, takımımıza büyük bir moral kazandıracak. O yüzden kimsenin hazırlık maçı diye hafife almasını istemiyorum. Sezona nasıl başlarsak, sonu da öyle gelir. Yakaladığımız bu başarılı periyodu kupayla süslersek devamı da gelir” diye konuştu

‘MEMNUNUM’
Zico, Den Haag maçında takımının sergilediği performanstan memnun olduğunu da vurgulayarak “Takım olarak her geçen gün daha da iyiye gidiyoruz. Hedefimiz son ana dek 3 kulvarda birden zirveyi kovalayıp, kupalara ulaşmak. Kezman ve Semih’in yokluğunda Deivid’e büyük görev düşecek. Bu yükün altından kalkabilecek kapasitede olduğuna inanıyorum” yorumunu yaptı.