Zico Volkan’a övgüler yağdırdı

Zico teknik direktörlük hayatının en büyük şokunu Fenerbahçe'de yaşadığını söyledi ve Milli Kaleci Volkan Demirel'e övgüler yağdırdı.

Rio’da yayın yapan Radiocado’ya konuşan Beyaz Pele, ‘Mülakat yılında F.Bahçeli yöneticilerle sürekli görüştük. Bir sonraki yılın programlamasını yapıyorduk. Olympiakos’a aldırdığım Dudu Cearense ile de anlaşmıştık. Sonra bir anda değişti herşey ve bize git dediler’ diye konuştu.

Volkan’dan övgüyle bahseden Zico, dünyanın en iyi kalecisi diye bahsettiği Volkan’la yeniden çalışmak istediğini bahsederken, genç kalecinin F.Bahçeliliğine saygı duyduğunu açıkladı. Olympiakos’a gittiğinde Volkan’ı transfer ettirmek istediğini belirtip, ‘Bana saygı duyduğunu söyledi ama F.Bahçe ile görüşmeden kendisiyle asla transfer görüşmesi yapmayacağını söylediğini belirtti.

Maldonado’nun Brezilya Ligi için iyi bir oyuncu olduğunu ama Avrupa için yeterli olmadığını belirterek, ‘Maldonado, gönderildiği için kimseye kızmasın. Avrupa’ya uyumsuz olduğu için kendine kızsın. Ben zaten onun alınmasını hiç istememiştim’ dedi.