Zorlu dünya markaları ile 18. kez Heimtextil’e katıldı

Türk ev tekstili sektörünü 18 yıldır Heimtextil'de temsil eden Zorlu Tekstil Grubu, Heimtextil 2006'da Korteks, Valeron, Bel-Air standlarında sahip olduğu uluslararası markaları ve lisanslı ürünlerini sergiledi.

Zorlu Tekstil Grubu, Almanya’nın Frankfurt kentinde 11-14 Ocak 2006 tarihleri arasında gerçekleştirilen dünyanın en büyük ve en önemli ev tekstili fuarı Heimtextil’e bu yıl 18’inci kez katıldı. Fuarda toplam bin 92 metrekarelik 5 ayrı standla yer alan Zorlu Tekstil; Korteks, Valeron, Bel-Air standlarında sahip olduğu uluslararası markalarını ve lisanslı ürünlerini tanıttı. Zorlu Tekstil ayrıca, bu yıl dünya lisansını aldığı yeni markası Sisley Casa’yı da dünya ev tekstili arenasına çıkardı.

Zorlu Tekstil Grubu’nun fuardaki 5 ayrı standında; Sisley Casa’nın yanı sıra dünyanın en büyük entegre polyester iplik ve dokuma fabrikalarından biri olan Korteks’te üretilen perdeler, Valeron markalı nevresim takımları ve yatak grubu, Fransa’da kurulu Bel-Air fabrikasında tasarlanıp, üretilen perdeler sergilendi. Ayrıca, bu yıl Heimtextil fuarında Zorlu Tekstil Grubu tarafından üretilen Garfield, Spiderman, Nemo, Cinderella, Donald Duck, Mickey Mouse, Winnie The Pooh, Pembe Panter, Temel Reis, Ağaçkakan Woody ve Barbie gibi dünyaca ünlü karakterler ile süslü lisanslı ürünler de tanıtıldı. Zorlu Tekstil Grubu’nun Heimtextil Fuarı’nda yer aldığı standların bilgileri şöyle:

Zorlu Tekstil Grubu Markalarının Salon ve Stand Bilgileri Alanı

Valeron Salon 9.2 / Stand B06 345 m2

Korteks Salon 3.0 / Stand C71 352 m2

Bel-Air, Fransa Salon 3.0 / Stand D41 130 m2

Bel-Air, Almanya Salon 3.0 / Stand B90/A82 157 m2

Sisley Casa Salon 9.2 / Stand C18 108 m2

Her yıl düzenlenen Heimtextil Fuarı’na tüm dünyadan yüzlerce firma katılarak, ürünlerini uluslararası bir ortamda sergileme imkanı buluyor. Tekstil sektörü profesyonellerinin uluslararası bakış açısı kazanmaları ve rekabet ortamlarını incelemeleri amacını güden fuarda; yer, duvar ve pencere dekorasyonundan, yatak ve masa örtüsüne kadar her türlü ev tekstili ürünü yer alıyor. Çeşitli forumların da yer aldığı fuar süresince izleyicilere ve katılımcılara yeni ürünleri tanıma ve sipariş verme fırsatı da sunuluyor.