Acun Ilıcalı 4. kez evleniyor

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın dördüncü kez nikah masasına oturacağı iddia edildi.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Çağla Altunkaya ile dünya evine giriyor.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, 24. yaşına giren sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın doğum gününden romantik paylaşımlar imza attı. Bu paylaşımlar arasında dikkat çeken öyle bir detay vardı ki, “Acun Ilıcalı’dan sürpriz evlilik teklifi” yorumlarını beraberinde getirdi.

Daha önce üç kez evlenen Ilıcalı, şimdilerde Ayça Çağla Altunkaya ile bir ilişki sürdürüyor.

Kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’ya büyük bir doğum günü partisi organize eden romantik sosyal medya paylaşımları da geldi.

“KULAĞINA SÖYLEDİM, HERKES DUYMASIN”
Sevgilisiyle aşk dolu pozlarını paylaşan Ilıcalı, “Duygularımı bugün kulağına söyledim herkes duymasın. Doğum günün kutlu olsun, her günümüz böyle mutlu olsun.” notunu ekledi.

İşte hem bu sözler hem de sürpriz geceden paylaşılan bir videoyla “evlilik” iddiaları gündeme geldi.

Videoda Ayça Çağla Altunkaya’nın parmağındaki yüzük dikkat çekerken çiftin, kabul edilen evlilik teklifiyle doğum günü gecesinde çifte kutlama yaptığı da söyleniyor.

Dördüncü kez nikâh masasına oturacak olan Acun Ilıcalı, Ayça Çağla Altunkaya ile 3 yıldır birliktelik sürdürüyor.

Dört kızı bulunan ve en büyük kızı Banu Ilıcalı’dan bir kız çocuğu dedesi olan olan Acun Ilıcalı, geçen günlerde yeni yaşına merhaba demişti.

ÇAĞLA 24 YAŞINDA
Ayça Çağla Altunkaya, 2 Temmuz 1999 tarihinde Yalova’da dünyaya geldi. Nişantaşı Üniversitesi’nde Hemşirelik bölümünden mezun olan Ayça Çağla Altunkaya Acun Ilıcalı’nın sevgilisidir.

Basketbola ilgi duyan Altunkaya, okul zamanında amatör olarak basketbol takımında da yer almıştır. Gözlerden uzak bir yaşam süren Ayça Çağla Altunkaya, Sosyal medya paylaşımları ile ve Acun Ilıcalı ile yaşadığı birlikteliği ile gündeme geliyor.