Caner evleniyor

Evlilik programlarıyla adını duyuran Caner Toygar evleneceğini duyurdu.

Evlilik programlarıyla adını duyuran Caner Toygar, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında müjdeli haberi verdi.

Gelin adayı Tülin ile yaşadığı aşkla gündem olan Caner Toygar, evleneceğini açıkladı. Ünlü isim, özel hayatıyla ilgili haberi sosyal medyadan duyurdu.

Caner Toygar, bir dönem taliplerini aramak için katıldığı izdivaç programında kafasında kırdığı bardakla günlerce konuşulmuştu. Hareketi hafızalara kazınan Toygar, son açıklamasıyla gündem oldu.

“VE EVLENİYORUM”
Şimdilerde Esra Erol’un programında muhabir olarak yer alan fenomen isim Caner Toygar, 448 bin takipçili Instagram hesabından hem şaşırtan hem de sevindiren bir paylaşım yaptı. Nikah masasına oturacağını duyuran Toygar, paylaşımına hiçbir detay vermeden yalnızca “Ve evleniyorum” yazdı. Ünlü ismin kiminle birlikte olduğu bilinmiyor.

Daha önce Esra Eol’da programında kısmetini arayan Caner Toygar, burada tanıştığı Berke Kentli ile bir hayatını birleştirmişti. Fakat evlilik kısa sürdü, çift yıpratıcı bir boşanma süreciyle ayrıldı. Toygar’ın kendisine şiddet uyguladığını ve hakaret ettiğini iddia eden Kentli, suç duyurusunda bulunmuştu. Davada beraat eden Toygar, 3 ay evli kaldığı Berke Kentli ile boşanmıştı.