Demet Akalın ile Resul Dindar birbirine girdi

Ünlü şarkıcılar Demet Akalın ile Resul Dindar birbirine girdi.

Ünlü şarkıcılar Demet Akalın ile Resul Dindar, Artvin’de verdikleri konserde sahnede birbirine girdi.

Resul Dindar ve Demet Akalın arasında önceki gün sahne saati polemiği yaşandı. Akalın’ın sahneye erken çıkmak istediğini söyleyen Resul Dindar, “Ben buranın çocuğuyum, sen beni tanımıyorsun” deyince Akalın, şarkıcının yanına sahneye çıktı.

Artvin’in Arhavi ilçesinde bu yıl 49’uncusu düzenlenen Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali, beşinci gününde düzenlenen konserde Karadeniz müziğinin güçlü ismi Resul Dindar ve ünlü şarkıcı Demet Akalın sahne aldı.

KONSERİ UZATAN DİNDAR’A TEPKİ GÖSTERDİ

Sahneye ilk önce Resul Dindar çıkarken, sevilen şarkılarını sevenleriyle buluşturdu. Festival programı kapsamında saat 20.30-22.00 arasında Resul Dindar sahne aldı. Programa göre 22.00’de sahne alması gereken Akalın, konseri uzatan Dindar’a tepki gösterdi.

Demet Akalın, Resul Dindarın sahnesini bastı Beni tanımamışsın
Konser devam ederken görevlinin Resul Dindar’ın yanına gelerek kulağına bir şeyler fısıldamasının ardından Dindar, Demet Akalın’ın sahneyi kendisine devretmesini istediğini iddia etti.

“SEN BENİ TANIMIYORSUN”

Mikrofonu alarak sahne önüne gelen Dindar, “Size çok güzel bir şey söyleyeceğim, ne kadar yakıştığına siz karar verin. Demet Akalın Hanımefendi 22.30’da çıkmak istiyormuş, eğer çıkmazsa gidecekmiş. Benim sahnemi erken bitirmemi istiyormuş yoksa gidecekmiş. Ben buranın çocuğuyum, ben Karadeniz müziğiyim. Sen beni tanımıyorsun, benim saatim on bir” dedi.