İmamoğlu’ndan kritik görüşmeye dair açıklama

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu'ndan kritik görüşmeye dair açıklama geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, eski CHP-SHP genel başkanlarıyla yaptığı görüşmeyi değerlendirdi.

İmamoğlu, Ataşehir’de inşa edilecek olan İçerenköy Spor Tesisinin temel atma törenine katıldı.

Tören sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İmamoğlu, eski CHP-SHP genel başkanlarıyla Beylikdüzü’nde gerçekleştirdikleri buluşmanın detaylarının sorulması üzerine, “Üç genel başkanımızı, Hasan Akgün başkanımız Büyükçekmece festivalinde ağırlayacağını duyunca kendileriyle Beylikdüzü’nde buluştuk. Orada özel, şahsıma ait bir sergi salonu var. Orayı beraber gezdik, yemek yedik.

“GELECEĞİ KONUŞTUK, ÇOK FAYDALANDIM”

Sizinle paylaşamayacağım, partimizin, güncel konuları, geleceği konuştuk. Çok faydalandım. Önümüzdeki günlerde zamanlarda, alacağımız kararlarda ya da çizeceğimiz yolculukta büyük katkılar sunacağını söyleyebilirim” dedi.

İmamoğlu, “Her değerli fikri mutlaka gündemimize alıyoruz. Zaten meseleyi bir makam meselesinin çok ötesinde değerlendirdiğimi, ülkemizi, vatanımı, milletimi, şehrimi, 16 milyon hemşehrimi, partimi, partililerimi düşünecek ve bu konuda en sağlıklı kararı vermek zorunda olduğumuzu ben ve benim gibi düşünen insanlar zaten biliyor. Değerlendirmemiz o çerçevede olmaya devam edecektir” diye konuştu.