Hadise’den Mehmet Dinçerler açıklaması

Ünlü şarkıcı Hadise'den eski eşi Mehmet Dinçerler hakkında açıklama geldi.

Ünlü şarkıcı Hadise, eski eşi Mehmet Dinçerler ile yeniden barıştığı iddiaları hakkında açıklama yaptı.

Ünlü şarkıcı Hadise, iş insanı Mehmet Dinçerler ile sessiz sedasız nikâh masasına oturmuş ve beş ay sonra tek celsede boşanmıştı. Ünlü şarkıcının son olarak iş insanıyla barıştığı iddia edildi. Hadise, hakkında çıkan iddialarla ilgili açıklama yaptı.

Ünlü şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler, 30 Nisan 2022 tarihinde Çırağan Sarayı’nda aile arasında gerçekleşen bir törenle sessiz sedasız nikâh masasına oturmuştu.

Ancak çok konuşulan aşkları kısa süren ikili, 30 Eylül’de Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmayla tek celsede boşanmıştı.

Aşk hayatında bir türlü yüzü gülmeyen ünlü şarkıcı Hadise, eski evliliğiyle tekrar gündeme geldi. Ayrılık sürecinde çok konuşulan ünlü çiftin yeniden barıştıkları iddia edildi.

Hadise cephesinden geldi. 2.Sayfa’nın haberine göre; Hadise’nin Mehmet Dinçerler ile bir araya gelmesinin asla mümkün olmadığı belirtildi.

Boşandıktan sonra sosyal medya hesabını daha aktif şekilde kullanan yakışıklı iş insanı geçtiğimiz haftalarda, eski eşi Hadise’nin arkadaşı olduğu bilinen fenomen ve işletmeci Ala Tokel’e yaptığı yorumla dikkat çekmişti.