Beşiktaş’tan Talisca açıklaması

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Emre Kocadağ, Talisca hakkında açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Emre Kocadağ, Pendikspor maçında iptal edilen gol konusunda yapılan görüşmeye değindi.

Beşiktaş yönetimine yapılan transfer eleştirilerine de yanıt veren Emre Kocadağ, sık sık gündeme gelen Anderson Talisca’ya ilişkin de konuştu.

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Pendikspor maçında Colley’in iptal edilen golü ve transfer eleştirileri hakkında TRT Spor’a açıklamalarda bulundu.

“VAR HAKEMİNİN İZLEYECEĞİ DOĞRU AÇIDA GÖRÜNTÜ YOK”

Pendikspor maçında yaşanan tartışmalı gol pozisyonu hakkında MHK ile yapılan görüşmeyi aktaran Emre Kocadağ, “Pendikspor maçındaki hakem yönetimiyle ilgili MHK Başkanı’ndan bugün bir geri dönüş oldu. Özetle şunu söylüyor; Yan hakemin durduğu nokta doğru ama pozisyon tamamlanmadan önce bayrağı kaldırması yanlış. VAR hakeminin izleyeceği doğru açıda görüntü yok.” dedi.

“2 PUANDAN OLDUK”

Erden Timur’un açıklamaları üzerinden göndermede bulunan Kocadağ, “Bu bir art niyettir. Yan hakeme o bayrağı kaldırtanlar belli. Bu kolu kaldırtanlarla, gerekli kamera teknolojisini oraya yerleştirmeyenler benim için aynı. Aralarında hiçbir fark yok. Bugün itibarıyla hakem yüzünden 2 puandan olduk. Biz başkaları gibi ‘Elimizde belge var. Onu açıklarız’ gibi boş atıp maceralara girmeyiz. Beşiktaş taraftarı bu yaşananların hesabını sorar. Hata olarak geçiştirilemez. Cezası verilmeli. Görüntü yok bahanesine sığınmasınlar. Beşiktaş’ın ayarlarıyla oynamasınlar.” diye konuştu.