Bülent Ersoy da Barbie oldu

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy da Barbie oldu.

Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy da Barbie filmiyle yayılan moda akımına uyarak pembelere büründü.

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, son konserine pembe kıyafetler ve makyajla çıkarak son dönemde birçok ünlünün katıldığı Barbie akımına dahil oldu. Barbie yazılı kolyesiyle de dikkat çeken Ersoy, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Tüm dünyada geniş yankı uyandıran Barbie filmi, kısa sürede bir akım haline gelerek pembe renkli kıyafetler, eşyalar ve makyajla her yerde karşımıza çıkmaya başladı.

Birçok ünlü bu akıma katılıp Barbie görünümlü pozlarını paylaşmaya başlayınca, ‘Diva’ lakaplı usta sanatçı Bülent Ersoy da geri kalmadı.

TEPEDEN TIRNAĞA PEMBE GİYİNDİ

Ersoy, tepeden tırnağa pembeye büründüğü olay yaratan dünyaca ünlü star Nick Minaj’ın Barbie imajı ile sahneye çıktı. Mehmet Yiğit’in kusursuz saç, makyaj, styling çalışması ile konserine başlayan Bülent Ersoy, ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu imzalı özel tasarım kostümü ile de tam not aldı.

Barbie kolyesi de takan 71 yaşındaki takan Diva, sahnede peş peşe sevilen şarkılarını söyledi. Ünlü ismin bu hali, kısa sürede her yerde paylaşılarak sosyal medyada gündem oldu. “Diva mı, Nicki mi?” karşılaştırılmasında Ersoy, dünya starına büyük fark attı.