Harika Avcı’dan kötü haber

Geçtiğimiz yıl siroz teşhisi konulan ünlü isim Harika Avcı tedaviyi reddediyor.

Geçtiğimiz yıl siroz teşhisi konulan ünlü isim Harika Avcı’nın tedaviyi reddettiği, yakınlarının ise ikna etmeye çabaladığı öğrenildi.

Bir döneme damgasını vuran şarkıcı ve oyuncu Harika Avcı’ya (63) siroz teşhisi konulmuştu.

Asıl adı Nermin Ocak olanHarika Avcı, hem kariyeri hem özel hayatıyla geçtiğimiz dönemlerde sık sık adından söz ettirdi. Şimdilerde siroz hastalığıyla mücadele eden Harika Avcı’nın önceki akşam intihara teşebbüs ettiği iddia edildi.

Sonrasına elinde silah, kafasına dayamış olarak buldum ve elinden silahı ben aldım. Zamanında leydilik eğitimi aldı, yalılar hediye edildi. Şimdi hiçbir şeyi yok. Onu çevresindekiler bu hale getirdi.” açıklamasını yaptı.

Uzun yıllardır gözlerden uzak bir hayat süren Harika Avcı’nın tedavi olmayı reddettiği ortaya çıktı.

Yaşadığı maddi krizler ve bunalım nedeniyle zor günler geçiren Harika Avcı’yı yakınlarının ikna etmeye çalıştığını öğrenildi.

Harika Avcı’nın ‘manevi oğlum’ dediği Harun Başal da bu gelişmeyi doğruladı. Avcı’nın hem bedenen hem de ruhen yaşadığı sıkıntıların devam ettiğini belirten Başal, “Kimseyle görüşmek istemiyor. Evden çıkmıyor. Tedavi olması gerekiyor. Tedaviyi de kabul etmiyor” dedi.

“ZORLUKLAR YAŞADIĞIM DOĞRUDUR”

Harika Avcı, 2021’de yaptığı açıklamada zor günler geçirdiğini itiraf etmişti. Bir dönemin önemli assolistlerinden olan Harika Avcı, konuyla ilgili açıklama yapmıştı.

Her insanın hayatında olabilecek geçmişten gelen problemlerden kaynaklı bir takım zorluklar yaşadığım doğrudur. Ancak bunlar çözülemeyecek problemler değil. Ancak şu anda takdir edersiniz ki; bu konular ile ilgili konuşmak istemiyorum.