Survivor aşıklarından bebek açıklaması

Survivor'da yaşadıkları aşkla akıllarda kalan Sude Burcu ile Mert Öcal'dan bebek açıklaması geldi.

Ekranların sevilen programı Survivor’da yaşadıkları aşkla akıllarda kalan Sude Burcu ile Mert Öcal’dan bebek açıklaması geldi.

Survivor All Star 2022 yarışmasında tanışıp aşk yaşamaya başlayan Mert Öcal ile Sude Burcu, sezonun yorgunluğunu atmak için Bozcaada’yı tercih etti. Yürüyüş yaparken görüntülenen şu sıralar evlilik hazırlığı yapan Mert Öcal ile Sude Burcu kendilerine yöneltilen “Bebek” sorularına da cevap verdi. Ünlü çift, “Elbette böyle şeyler kısmet meselesi ama evlendikten sonra hemen bir çocuk istiyoruz” şeklinde konuştu.

TV8’de ekrana getirilen Survivor’ın All Star 2022 kadrosunda mücadele eden Mert Öcal ve Sude Burcu’nun arkadaşlığı aşka dönüştü. Sosyal medya paylaşımları ile beğeni toplayan Mert Öcal’la Sude Burcu geçtiğimiz aylarda nişanlanarak evlilik için ilk adımı attı.

Şimdilerde Bozcaada’da tatil yapan ünlü çift objektiflere yansıdı. Basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmeyen Öcal ile Burcu, keyifli halleriyle dikkat çekti.

“EVLENDİKTEN SONRA HEMEN BİR ÇOCUK İSTİYORUZ”

Ünlü çift muhabirlerin “bebek” konusuyla ilgili sorduğu soruya “Elbette böyle şeyler kısmet meselesi ama evlendikten sonra hemen bir çocuk istiyoruz” cevabını verdi.