Hakan Sabancı İtalya’dan tek döndü

Hakan Sabancı, sevgilisi Hande Erçel ile birlikte gittiği İtalya'dan tek döndü.

Hakan Sabancı, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Hande Erçel ile birlikte gittiği İtalya’dan tek başına döndü.

Oyuncu Hande Erçel, hem iş insanı Hakan Sabancı ile ilişkisiyle hem de sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Hakan Sabancı, önceki gün İstanbul Havaalanı’nda görüntülendi. Sevgilisi Hande Erçel ile birlikte gittiği İtalya tatilinden tek başına dönen Sabancı, kendisini bekleyen arabasına doğru bindi ve oradan ayrıldı.

Cemiyet hayatının ünlü simalarından Ömer-Arzu Sabancı çiftinin oğulları Hakan Sabancı (32) ile aşk yaşadığı ortaya çıkan oyuncu Hande Erçel (29), bir mekanda yan yana hayranlarının objektiflerine yansımıştı. Erçel ve Sabancı, 6 Mart’ta ise Paris tatili dönüşünde İstanbul Havalimanı’nda ilk kez birlikte objektiflerin karşısına çıkmıştı.

Hakan Sabancı ile gezmelere doymayan Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde soluğu İtalya’da almıştı. İtalya’da tatil yapan Hande Erçel’in bikinili pozları 1 saatte 500 bin kişi tarafından beğenilmişti.

TEK BAŞINA DÖNDÜ, ARABASINA BİNDİ

Sevgilisi Hande Erçel ile birlikte gittiği İtalya tatilinden tek başına dönen Sabancı, kendisini bekleyen arabasına doğru bindi ve oradan ayrıldı.