Başından vurulan Mutlu Kaya: Ben Kürt Barbie

Erkek arkadaşı tarafından başından vurulan Mutlu Kaya da Barbie akımına uydu.

Televizyondan yayınlanan bir ses yarışmasıyla ünlenen ve erkek arkadaşı tarafından başından vurulan Mutlu Kaya’nın son hali sevindirdi.

Ses yarışmasıyla tanınan ve erkek arkadaşı tarafından başından vurularak yaralanan Mutlu Kaya, sosyal medya hesabından “Ben Kürt Barbie” başlığıyla bir fotoğraf paylaştı. Güzelliği ve Barbie konseptiyle dikkat çeken Kaya’nın paylaşımı, takipçilerinden büyük beğeni aldı.

Sibel Can’ın keşfetmesiyle katıldığı ses yarışmasında tanındıktan sonra erkek arkadaşı tarafından başından vurularak yaralanan Mutlu Kaya da Barbie akımına uydu. Sosyal medya hesabından fotoğrafını paylaşan Kaya “Ben Kürt Barbie” başlığını attı.

BARBİE AKIMINA DAHİL OLDU
Uzun süre yaşam mücadelesi vererek hayata tutunan Mutlu Kaya, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Güzelliği ile hayran bırakan Kaya da dünyayı kasıp kavuran Barbie akımına dahil oldu.

Sevgilisi tarafından başından vurulan Mutlu Kaya da akıma uydu: Ben Kürt Barbie

“BEN KÜRT BARBİE”
Barbie akımı dünyada hızla yayılırken çılgın akıma birçok ünlü isim dahil oluyor. Pembe kıyafetlerle Barbie konseptini yakalamaya çalışan ünlü isimler adeta birbiriyle yarışıyor. Barbie akımına uyan bir isim de erkek arkadaşı tarafından başından vurulan Mutlu Kaya oldu. Sosyal medyadan son halini paylaşan Mutlu Kaya paylaşımına ise “Ben Kürt Barbie” notunu düştü. Kaya’nın paylaşımı beğeni alırken, son hali sevenlerini mutlu etti.