Şahan Gökbakar özür diledi

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, seyircilerinden özür diledi.

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, Disney Plus’ın Recep İvedik 7 filminin de olduğu yerli yapımları platformdan kaldırma kararı sonrası seyircilerinden özür diledi.

KOmedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar’ın “Recep İvedik” serisinin yedincisi geçen yıl aralık ayında Disney Plus’ta yayınlanmıştı. Dijital platform, Recep İvedik 7 filminin de olduğu orijinal yerli yapımlarını platformdan kaldırma kararı aldı.

Gökbakar, bu karar üzerine sosyal medyadan paylaşım yaparak, “Milyonlarca seyircimizin biz yalnızca bu platformdayız diye Disney+’a üye olduğunun farkındayım ve kendimi mahcup hissediyorum. Hepinizden özür diliyorum” dedi. Gökbakar, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“SEYİRCİMDEN UZAK KALMAK BENİM İÇİN KABUL EDİLEBİLİR DEĞİL”

“Disney başkanı Bob Iger beyin aldığı kararla strateji değişikliği yapmışlar ve birçok ülkede yerel içerikleri platformdan atmışlar. Atmışlar diyorum çünkü bizim de bir hafta evvel haberimiz oldu. Bob Iger’ın aldığı bu karara, Disney+Turkiye yönetiminin de çok üzgün olduğunu yakından biliyorum.

Milyonlarca seyircimizin biz yalnızca bu platformdayız diye Disney+’a üye olduğunun farkındayım ve kendimi mahcup hissediyorum. Hepinizden özür diliyorum. Böyle bir kararı bu kadar keyfe keder, seyircisine tek açıklama yapmadan alan ve üyelerini bu kadar umursamayan Disney Plus’ın yaptığını çok yanlış buluyorum. 5 yıl boyunca sadece Disney’de olup, yayınlanmamak ve seyircimden uzak kalmak benim için kabul edilebilir değil. Mutluluğum Disney gibi bir platformda dünya rekoru kırmış olmamız ve bunun gururu. Hepinize çok teşekkür ediyorum ve emin olun yakın zamanda yeniden birlikte olacağız. Seyircilerimize saygılarımla”